Custom Bg

Студія Робототехніки "BRAVO" проводить навчання дітей віком від 5 до 10 років Початковій робототехніці та програмуванню.

Упродовж курсу діти навчаться створювати своїх перших автономних роботів із наборів WEDO та WEDO 2.0 а також BOOST, навчаться початковому програмуванню. На заняттях Ваша дитина дізнається багато нового про техніку та механіку, про тваринний світ, дізнаються про новітні технології, космічний простір, тощо. Практичне застосування знань сприяє легкому розумінню шкільного матеріалу.

Діти будуть знати такі поняття, як: робот, датчик руху, датчик кольору, датчик нахилу, комп’ютерна гра, маніпулятор, віртуальна реальність, інфрачервоне випромінювання, безпровідне з’єднання, програмування, механізми (кривошип, зубчаста передача руху, редуктор, передавальне відношення, ремінний механізм, черв’ячна передача руху).

Головні особливості курсу:

Кожному учню на занятті виділяється планшет/ноутбук для програмування моделі;

Найбільша кількість деталей доступна кожному учню для побудови вибраної моделі (На відміну від інших курсів, що пропонують мінімальні набори (в середньому до 200 деталей) в нашій студіі учні на занятті можуть використовувати більше 5 000 деталей).

Різноманітність моделей які будують учні зацікавлять як хлопчиків так і дівчат (більше 100 моделей);

Міні групи для ефективного навчання (до 8 учнів);

Програмування моделей побудоване настільки легко і цікаво, що сподобається всім учням без винятку.

  • Вік - від 5 до 10 років
  • Тривалість 60 хв.
  • Записатись на курс